İlkbahardan çıkıp yaza yavaş yavaş adım attığımız şu günlerde, hem günlük yaşantımızın vazgeçilmez parçası hem de en önemli aksesuarımız olan çantalarda, 2015 ilkbahar/yaz sezonunda öne çıkacak modeller her zevke hitap edebilecek tarzda… Geometrik veya çiçekli modeller, püsküler, doktor çantaları, büyük veya küçük çantalar aradığınızı rahatlıkla bulabileceğiniz bir çeşitlilik sağlıyor. İşte 2015 ilkbahar/yaz sezonunun en trend çanta modelleri…

fashion-trends-ss-2015-dolce-gabbana-round-foulard-print-glam-bag-new-28-01

Geometrik Kutu Çantalar / Geometric Box Bags
İster düz ister rengarek desenlerle bezeli bu çantalar şık ve neşeli halleriyle dikkatleri üzerinize toplamanız için tasarlanmış gibi…

2015 geometrik kutu çanta spring_summer_2015_handbag_trends_geometric_box_bags2

Kepçe Çantalar / Bucket Bags
Kova veya torba çanta olarak da adlandırılan bu çantalar, geçen sezonunda trendleri arasındaydı. Ayrıca bu sezon eklenen fileler ve deliklerin bu çantalara farklı bir hava kattığı tartışılmaz. Kullanım rahatlığıyla da yarattığı konfor göz ardı edilmemeli.

kepçe çanta1 2015 kepçe çanta2

Püsküllü Çantalar / Fringed Bags
Uzunca bir süredir hayatımızda olan püskül ve saçaklar, yarattıkları bohem ve hippi havasıyla çantalara da sıçradı. Bahar ve yaz aylarında da mini şortlar ve mini elbiselerle keyifle kullanılacaktır.

2015 püsküllü çantalar 2015 püsküllü çantalar2

Baskılı Çantalar / Printed Bags
Baskılar, özellikle çiçek desenleri, yamalı, işlemeli bir çok desenle tercih çeşitliliği yaratan bu modeller sezona rengarenk ve keyifli bir hava katıyor.

2015 baskılı çanta modelleri 2 2015 baskılı çanta modelleri1

Omuz Çantaları / Shoulder Bags
Yenilikçi bir moda trendi sayıldığını söyleyemesek de, her zaman şık ve modern bir havası var bu çantaların. Sezonda sayısız renk, boyut ve şekillerle de karşımızda olmaya devam edecekler.

2015 omuz çantası modelleri1 2015 omuz çanta modelleri.jpg2

El Çantaları / clutches
Chutches çantalar, 2015 ilkbahar/yaz sezonunda kendisine geniş yer açan ve günlük hayatta tercih edilirliği hızla artan trendler arasında. Zımbalı ve desenli modelleri de her zevke hitap etmesine hizmet eder nitelikte.

2015 el çantaları 2015 el çantası1