Bu yıl da sıcak havalar beraberinde plaj modasını getirdi. 2015 yılında tasarımcılar, farklı zevklere hitap eden dolayısıyla bol çeşit barındıran mayo ve bikini modellerini görücüye çıkardı. Bu yıl yeni modellerin yanında klasik tarzlarda görülüyor. Sizler için tüm modelleri inceledik.

3D Baskılı ve çizgili Modeller; bu yazın en trend modeli diyebiliriz. Özellikle 3D baskılarla ilgi çekici ve iddialı bir tarza sahip olabilirsiniz.

Halter Yakalar; bu sezon bikinilere spor bir şıklık kazandıran nitelikte, rahat ve sevimli bir görüntüye sahip… Tabii amaç bronzlaşmak olduğu zaman, amacına ne derece hizmet edeceği konusunda tereddüt yarattığı da bir gerçek.

Büstiyer Modeller; etnik desenlere sahip, son derece şık, satın alma isteği uyandıran bu modellerin, kullanım olarak halter yakalara benzer nitelikte olduğu görülüyor.

Volanlı Modeller; lazer kesimli, çiçek baskılı, mini veya büyük fırfırlar olarak birçok şekilde karşımıza çıkacak. Genel olarak bikini üstlerinde kullanılacak bu modeller kullanıcısına masum, eğlenceli, aynı zamanda çekici bir hava katacak tarzda…

Yüksek Bel; geçen sezondan beri gösterdiği yükselişi bikinilere de yansıtıyor. Her ne kadar nostaljik bir havası olsa da kıyafetlerde yakaladığı modernliği bikinilerde de bu nostaljik havayla harmanlıyor.

Deri ve Kesik Modeller; sıradışı ve yenilikçi bir görünüm sağlıyor. Bu modellerle plajlarda iddia ve cazibe yürüyor olacak.

Üçgen ve Straplez Üstler; hiç modası geçmeyen ve tercih edilecek olan iki model, bu yıl da çeşitli şekillerde markaların kreasyonlarında yerini aldı bile. Özellikle asimetrik kesimli ipler ünlü markaların ilgileri üzerine toplayacak modelleri arasında bulunuyor.

Siyah Beyaz; zamanı olmayan, her daim sunulan ve tercih edilen iki renk… Bu sezon da kendilerine geniş bir yer ediniyorlar. Bu iki rengi aksesuarlarla kullanılarak tarzınızı güçlendirebilirsiniz.