Kabarık Saç Modelleri

Dişiliğinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız bunu kabarık saç modelleri deneyerek başlayabilirsiniz. Ancak önce kendinize yüzünüzün şekline göre kabarık bir model seçmeniz gerekiyor.

Kabarık saç modelleri saçları kendiliğinden kabarık olan bayanlar için daha kolaydır, eğer sönük, ince telli saçlarınız var ise kabarık saçları elde etmek daha zor olacaktır.

Uzun saçlarınız var ise, kabarık model oldukça zarif ve seksi gözükmenizi sağlayacaktır. Bu saçları yaparken ise kalın bir fırça kullanmalısınız. Dipleri kabarttıktan sonra saçlarınızın uçlarını dalgalı bir şekilde bırakın.

Orta boy saçlar ise her zaman çarpıcı bir görünüm yaratır, sizi sıradanlıktan çıkarır, orta boy saçları kabartmak için orta kalınlıkta fırçaları tercih edip tüm saçlarınızı kabartabilirsiniz. Alışık olmayanlar için fazlasıyla dağınık hatta yataktan kalkmış hissi verse de aslında oldukça seksi göründüğünüzü unutmayın.

Kısa saçlara baktığımızda ise, kısa saçlarda kabarıklık seksilikle birlikte kadına ait bir tarz ve sofistike hava getirir. Eski filmlerde çok sık gördüğümüz kısa kabarık saçlar sizi herkesten farklı kılacaktır ancak bu tarz bir saç kullanacaksanız tarzınız da değişeceği için mutlaka kıyafetlerinizi de ona göre seçin.

Çok ince fırçalar yardımıyla ön kısımları fönlerken, arka kısımları rahatlıkla kabartabilirsiniz. Ancak tüm saçı kabartmadan önce mutlaka saçlarınıza fön çekin daha sonra kabartın.