Ülkemizin önde gelen hazır giyim markalarından Koton, 2015 Beachwear Koleksiyonunu sundu. Koleksiyon, 80 çeşit renk ve modelden oluşuyor.

Koleksiyonda çoğunlukla floral ve etnik desenler ile asimetrik çizimlerin oluştuğu bikiniler göze çarpıyor. Bunun yanında yeşil, mavi, sarı, turuncu gibi renklerin en canlı tonları da, tek renk olarak bikinilerde kullanılmış. Bikinilerde en dikkat çekici modelleri ise büstiyer tarzındaki bikini üstleri… Bu sezon çok sık göreceğimiz büstiyer modelli üstler, çarpıcı görüntüleriyle bikinilerde de bolca tercih edilecek gibi görünüyor. Sezonda öne çıkan ve sıkça kullanılan püsküllerde Koton 2015 plaj koleksiyonunda yerini almış durumda.

Newyork plajlarından esinlenerek hazırlanan dişli fermuar detayları, dalgıç kumaşı olarak bilinen scuba kumaşlar,  kalın formdaki kumaşlar sportif ve güçlü bir görüntü yakalamak isteyenler için ideal olacaktır. Koleksiyonda bu formdaki kumaşların daha çok mayo ve mayokinilerde görüldüğünü de belirtmek gerek.

Uygun fiyatlı ve iddialı bikini ve mayo arayışı içinde olanların, her vücut tipine uygun tarzda model bulabileceği bir koleksiyonla yazı karşılayan Koton’a bakmadan geçmemelerini tavsiye ederiz.