Pratik Saç Topuz Modelleri

Evde kendi topuzunuzu yapıp davetlere katıldığınızı düşünsenize, harika olmaz mıydı? Hem kuaför masrafından kurtulurdunuz hem de vakitten tasarruf ederdiniz. İşte bizler sizin kendi topuzlarınızı evde yapabilmeniz için burdayız. Birkaç adet fotoğraflı anlatımla ve sizin de birkaç kez pratiğinizden sonra artık topuzlarınızı evde kendiniz kolayca yapabileceksiniz.

Bu topuzlarla okula, işe gidebileceğiniz gibi herhangi bir davete, düğüne de katılabilirsiniz. İşte şimdi sizlerle birkaç pratik saç topuz modeli ve yapılışını paylaşalım.

Balerin topuzu! Bu yılın modası denilebilir bu topuza. Her ortamda bu topuzlardan görebilirsiniz. Evde kendiniz topuz tokası kullanarak da kolaylıkla yapabileceğiniz bu topuza biraz farklı bir hava katmak isterseniz görselde gösterdiğimiz şekilde de uygulayabilirsiniz.

Bu pratik saç topuzu modelimiz ise oldukça kibar bir model. Özellikle iş yerine giderken bir toplantınız olduğunda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sizi fazlasıyla asil gösterirken feminen yanlarınızı da öne çıkaracaktır.