Ünlü İsveç markası H&M, 2015 yaz sezonu için bikini modellerini görücüye çıkardı. Ünlü model Joshephine Skriver’ın tanıtımını yaptığı, markanın ilgi çekici bikini ve mayo modelleri, bu yıl da plajlarda yerini alacağa benziyor.

Bikinilerde kullanılan canlı renk ve desenler görülmeye değer. Floral desenler, bohem esintileri, beyaz, siyah,mavi ve yeşil tonları kreasyonda ağırlıklı olarak kullanılmış.

Genel olarak modellerde fırfırların ve drapelerin baskın olduğu görülüyor. Eğlenceli bikini tercihiniz olacaksa fırfırlı modelleri mutlaka gözden geçirmelisiniz.

Bikini üstlerinde dikkatimizi çeken detay ise straplez ve geniş kesimlerin kullanılmış olması. Ayrıca straplez üstlere eklenen fermuarlar, spor tarzlarıyla bile son derece çekici bir görüntü oluşturuyor.

Bikini ve mayoların üzerinde bohem, yılan derisi, floral desenler; düz renk tercih edecekler için ise siyah, turuncu, fuşya renklerin kullanıldığı, son derece gösterişli ve zarif pareolar tasarlanmış. Pareoların yanında şifon şort, uzun ve kısa tulumlar da farklı renk ve desenlerde koleksiyona eklenmiş.

H&M’in plajlarda plajlarda en çok kullanılacak aksesuarlarını ise şapkalar ve gözlükler oluşturuyor. Şapkalarda, geçen birkaç yılda olduğu gibi hasırlar tercih edilmiş. Hasır şapkalarda küçük kenarlar olduğu kadar, son derece geniş kenarlı şapkalar da rahatlıkla bulunabilir. Gözlük modellerinde ise kedi gözlükleri rengarenk ve çiçekli çerçeveler kullanılarak; polis gözlükleri renkli çerçeve ve camlar kullanılarak tasarlanmış.

Bu yaz yeni bikini veya mayo alacak olanların H&M’e göz atmadan alışverişlerini tamamlamamalarını öneririz.