Dağınık Saç Modelleri 2017

Dağınık saçları mı seviyorsunuz? O zaman bu modeller tam size göre. Saçınızı toplarken bile aslında dağınık olarak kullanabilirsiniz ayrıca saçınızın kısa ya da uzun olması hiç fark etmez. Dağınık saçlar için sadece biraz tarak yardımı yeterli olacaktır.

Örneğin, saçlarınızı ördünüz hemen yanlardan birkaç tutam çıkarabilirsiniz ya da örgünüzün üzerinde biraz fırça gezdirerek örgünüzü hafif bozabilir ve dağınık görünüme sahip olabilirsiniz.

Dağınık saçlar salaş görünümünüzün yanı sıra bir de size farkında olmadan seksilik katacaktır. Çok uğraşılmamış gibi duran hatta yataktan kalkmış görünümüne sahip olan saçlarınız her zaman daha dikkat çekici olacaktır.

Ev topuzu diye kullandığımız bu topuz modeli ise dağınık topuzu anlatmak için en uygun modeldir. Evde kendiniz kolaylıkla yapabileceğiniz bir model olmakla kalmayıp oldukça şık bir o kadar rahat bir hava katıyor size. Tabi bu modeli yapmadan önce saçlarınızı fönlemeniz gerekecektir.

Örgünüzü yandan bol bir şekilde ya da kılçık örgü olarak örün. Diğer yandan ön perçemlerinizi bol bir şekilde bırakın ne kadar seksi göründüğüne siz bile inanamayacaksınız.