İş Kadınları için Saç Modelleri

Okul hayatınız boyunca sürekli saçlarınızla uğraştınız şimdi sıra iş hayatına geldi, yine her gün çok daha erken kalkıp saçlarınızla ilgilenmek zorundasınız. Bir de her gün saçımı nasıl yapacağım düşüncesi var tabi ki. Ya her gün saçlarınıza fön çektireceksiniz ki bu durum oldukça saç yıpratıcı olsa gerek hem de sürekli aynı saçlardan sizde sıkılmış olmalısınız?

Bunun yerine sizler için kolaylıkla ve kısa sürede yapabileceğiniz hem de değişik tarzlara sahip olan iş kadınları için saç modelleri yazımızı hazırladık. Görsellerden de yardım alarak çok basit bir şekilde yapabileceğinizi umuyoruz. İşte karşınızda iş hayatınızda tercih edeceğiniz saç modelleri;

At kuyruğu yapmadan önce saçlarınıza fön çekmeniz ya da düzleştiriciyle şekillendirmeniz daha iyi bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Alnınızın yanlarından çıkan küçük saçları kontrol altına almak için saç köpüğü ve küçük tokalardan yardım alın.

Ofis şıklığınızı sezonun saç trendlerinden biri olan yan örgüler ile tamamlayın. Sıkı bir balıksırtı modeli ya da daha gevşek klasik örgüleri tercih edebilirsiniz. Çalışan kadınlar için bir diğer alternatif ise örgülü topuz veya at kuyruğu modelleri olabilir.

Basit ama zarif olan dalgalı saç uçlarınızla iş yerinizde abartıdan uzak ama şık bir görünüm sergileyebilirsiniz. Maşa ile yapılmış ve hafif bir köpük veya sprey ile sabitlenmiş bu saç modeli oldukça kullanışlı. Ancak siz maşa ile yapmayın çünkü uzun vadede saçlarınız yine yıpranacaktır en güzeli akşamdan bigudi ile sarmanız tamamen kuru olan saçlarınızı büyük boy bigudiler ile sarın ve spreyleyin sabah harika bukleleriniz ile uyanacaksınız.

Bu modellerin yanı sıra arada sırada saçlarınıza fön çekebilir ve düz saçlarınızı arada bir kullanarak size daha güzel gelmesini sağlayabilirsiniz.