Yazın ortalarına geldiğimiz şu günlerde, modayı yakından takip eden kadınların merakla beklediği markaların sezon sonu indirimleri başladı.

Beklenen en önemli markalardan Mango da, başlattığı %50 indirim kampanyası ile mağazalarda ve online shop’da, 2015 ilkbahar yaz sezonuna ait tüm ürünleri, dolayısıyla sezonun öne çıkan parçalarından olan maxi ve mini elbiseler ile tulumları satışa çıkardı.

Markanın öne çıkan diğer parçalarından spor kıyafetler ve aksesuarlar da mutlaka incelenmeli. Örneğin, şort ve dizaltı taytlarla birleştirilecek üstler rahatlıktan ödün vermeden son derece hoş bir spor şıklık yakalamak mümkün.

Kışa yaklaşırken indirimlerin %70-80’lere ulaşacağını da söylemeden geçmemek gerekir. Ancak aklınızda kalan bir parça varsa beden stoklarının tükenebileceğini göz önünde bulundurmakta fayda olduğu da bir gerçek. Malum, aradığınız parçayı bulamadığınız bir indirim işinize yaramayacaktır.

Eğer hala Mango mağazalarını veya online shop’u ziyaret etmediyseniz, sizler için seçip derlediğimiz elbise ve tulum modellerinden oluşan galeriye göz atmalısınız.

Markanın tüm ürünlerini görmek için shop.mango.com adlı siteyi ziyaret edebilirsiniz.