Penti, 2015 yaz sezonu mayo ve bikini modellerinde son derece iddialı, çekici, eğlenceli ve modern tasarımları bir arada sunuyor.

Her yıl kaliteli ve ilgi çekici tasarımlarla yazı karşılayan Penti, bu sezon, geçtiğimiz yılları unutturacak tarzda modellerle, ihtiyacı olmayanlara bile bikini veya mayo aldırabilecek nitelikte görünüyor.

2015 plaj koleksiyonuyla ‘ulaşılabilir şıklık’ vaat eden marka, koleksiyonu Etnik, Candy, Tropikal, Feminen ve PopArt olmak üzere 5 gruba ayırmış.

Etnik serisi, geometrik çizgilerin, baskılı, renkli ve etnik hareketlerin yer aldığı, gözü yormayan ve etkileyici tarza sahip modellerden oluşuyor.

PopArt serisi, eğlenceli baskıların yer aldığı, renkli ve enerjik parçalardan meydana geliyor. Bir dönem kendisini oldukça kabul ettirmiş fakat, ilerleyen zamanlarda popülaritesini kaybetmiş PopArt akımının, son yıllarda yeniden gösterdiği yükselişi bikinilere yansıtan Penti, gözleri bikinilerinize çevirecek bir seri hazırlamış.

Candy serisi, adından da anlaşılacağı üzere şeker gibi pembeler ve pastel renklerden oluşuyor. Puantiyeler, fırfırlar ve çizgiler bu seride en çok kullanılan modeller. Bikini altına veya üstüne eklenen çiçeklerde seriye ayrı bir güzellik katıyor.

Tropikal seride, ağırlıklı olarak mor ve mavilerin kullanıldığı tropik ağaç ve çiçekler görülüyor. Bu seri tamamen desenli modellerden oluşuyor.

Feminen seride, halter yaka file ve ipler sıkça kullanılmış. Halter yakalar feminenlikle birleştirilerek oldukça şık modeller oluşturulmuş. Ağırlıklı olarak kullanılan renk ise siyah olarak göze çarpıyor. Kullanılan diğer renkler ise kırmızı, beyaz, pembe ve mint yeşili…

Penti, 2015 yazı için klasik sevenleri de es geçmeyerek düz, sade ve klasik modellere geniş yer vermiş. Kısaca, Penti bu yaz bize son derece eğlenceli,cıvıl cıvıl ve her zevke hitap edebilecek bir koleksiyon sunuyor.