70’li yılların esintileriyle bol bol haşır neşir olacağımız 2015 yazında ayakkabı ve sandaletlerde en trend model dolgu topuklar olarak karşımıza çıkıyor.

Hafif olmaları rahatlıklarına fazlaca katkı sağlayan dolgu topuk sandaletler, sağladıkları rahatlığın yanında şıklıkta sunan modellerden. Özellikle topuklu ayakkabılardan vazgeçemeyenler için son derece şık seçenekleri bulunan bu sandaletlerin kesinlikle denenmesi gerekir.

Dolgu topuklar bu yaz karşımıza birçok şekilde çıkacak ama, en çok ahşap topuklar revaçta olacak. Şeffaf dolgularda kendinden oldukça fazla söz ettirecek ve rağbet görecek modeller arasında yer alacak.

Bu sandaletler mini veya maxi uçuşan elbiselerle, yüksek bel ispanyol paça pantolonlarla, midi boy eteklerle rahatlık kullanılabilir ve çok şık konbinler oluşturulabilir.

Dolgu topuklara yakışmayan kıyafetlerin başında mini etekler, mini ve midi şortlar geliyor. Bu parçalarla kombin yapmak isteyenlerin dikkatli olmalarında fayda olduğunu belirtmek isteriz.

Dolgu topuklu sandalet ve ayakkabılarla yapılabilecek kombinler aşağıdaki fotoğraflarla fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.