Dünyaca ünlü yıldızla Sarah Jessica Parker ve Beyonce’nin kullanımıyla gündeme gelen ve fazlasıyla tutulan bu geçici dövmeler gümüş, altın, siyah ve farklı renklerdeki seçenekleriyle ilgi çekiyor.

Ülkemizde de vitrinlerde yerini alan bu dövmeler, yazın en çok rağbet edilen diğer geçici dövme modellerinin yerini rahatlıkla alacak nitelikte.

Flash Tattoo’ların, parlaklık ve ışıltılarıyla güneşin altında müthiş bir görüntü yaratacaklarına hiç şüphe yok. Plajlarda aksesuar takmak ne kadar zorsa bu ışık saçan ve tarz yaratan aksesuarları kullanmak bir o kadar kolay olacaktır. Tabi kullanım alanını sadece plajlar olarak kısıtlamak haksızlık olur.

Flash Tattoo’lar, günlük hayatınıza, özel günlere, spora, kısaca istediğiniz her ortama ayak uydurabilecek trendler arasında.

Uygulamada da size zorluk çıkarmayacak bu dövmeleri yapıştırmak için sadece bir miktar suya ihtiyaç var. Yapıştırmak istediğiniz yere su sürerek dövmeyi üzerindeki etiketten çıkarmak ve ıslak bölgeye yapıştırarak birkaç saniye beklemek yeterli. İlk çıktığı zamanlarda oldukça pahalı olan bu dövmeleri, ucuzlamış olduğu şu günlerde edinmeyi ihmal etmemenizi öneririz.